Дані правила поширюються на усіх відвідувачів та користувачів сайту.

Користуючись матеріалами сайту, відвідувач виражає свою згоду з цими правилами. Портал «Активні парки» зберігає за собою право змінювати дані правила та інструкції на власний розсуд.

У разі порушення даних правил, портал «Активні парки» залишає за собою право застосувати усі допустимі законом засоби по відношенню до порушників. Дані правила поширюються на теперішніх та майбутніх відвідувачів сайту «Активні парки».

«Активні парки» залишає за собою право блокувати доступ до сайту відвідувачам, дії яких  є протиправними та/ або ведуть до погіршення роботи сайту. Про блокування доступу відвідувач повідомляється відповідним інформаційним повідомленням при спробі увійти на сайт.

Всі матеріали, розміщені на сайті, є власністю порталу «Активні парки» і вони охороняються відповідними законами України про захист авторських прав. Власники інтернет-сайтів та сторінок в соціальних мережах можуть використовувати матеріали сайту тільки з прямим активним посиланням на сайт «Активні парки», доступним для індексування будь-якою пошуковою системою.

«Активні парки» посилається на інші сайти для зручності користувача, і це не означає, що портал схвалює зміст цих сайтів або несе за нього відповідальність.