Повідомлення про обробку персональних даних

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини другої статті 8, частини другої статті 12 Закону України «Про захист персональних даних» інформаційний портал «Активні парки» повідомляє про склад і мету збору персональних даних, що обробляються за допомогою програмних засобів інформаційного порталу «Активні парки» (далі – портал) , та права суб’єкта персональних даних.

До складу персональних даних включаються:

 • прізвище, ім’я та по батькові особи;
 • дата народження;
 • адреса електронної пошти, номери контактних телефонів;
 • Інші персональні дані збираються шляхом безпосереднього надання особою своїх персональних даних при реєстрації.

Під обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, що здійснюються за допомогою програмних засобів порталу.

Метою обробки (збору) персональних даних є:

 • створення та забезпечення функціонування електронного кабінету суб’єкта персональних даних на порталі «Активні парки»;
 • надання користувачам порталу інформації про координаторів проекту та локації проекту.

Персональні дані зберігаються протягом строку функціонування електронного кабінету суб’єкта персональних даних на порталі.

Права суб’єкта персональних даних:

Згідно з частиною другою статті 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

 1. Знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом.
 2. Отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;.
 3. На доступ до своїх персональних даних.
 4. Отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних
 5. Пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних.
 6. Пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними.
 7. На захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи.
 8. Звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду.
 9. Застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
 10. Знати механізм автоматичної обробки персональних даних.
 11. На захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.