Як користуватися інтерактивною мапою?

1

При завантаженні мапи ви отримуєте запитання щодо вашої геолокації на даний момент. Якщо Ви даєте дозвіл на обробку геоданих - на мапі з’являється мітка з Вашим місцезнаходженням. Якщо Ви забороняєте обробку - мітка з’являється у центрі Києва. Також буде відображено до 50-ти локацій Активних парків, що розташовані поруч з міткою.

Також ви можете скористатися фільтрами. Вкажіть цікавлячий Вас регіон, натискайте кнопку “Пошук” і якщо в даному регіоні вже є Активні Парки - ви побачите їх на мапі.

Ще один спосіб - ввести назву локації. Система покаже вам локації Активних Парків зі схожими назвами і Ви можете обрати з них потрібну.

Кнопка з зображенням мішені викликає меню, яке запитує дозвіл на визначення вашого місцезнаходження, якщо на початку роботи з мапою Ви це Заборонили.

Останній варіант - оберіть на мапі місто чи регіон і натисніть безпосередньо на нього. Зображення вибраної області буде збільшено і Ви можете обрати потрібну локацію.

Радіус пошуку - виберіть відстань від Вашого місцезнаходження і обирайте локацію у межах радіусу вибраної відстані.

Внизу під мапою буде відображена кількість зручних локацій, в залежності від обраного Вами методу пошуку.

Також Ви побачите назву локацій, точну адресу, відстань до неї.

При натисканні кнопки Маршрут відбувається перехід на Google Maps і прокладається зручний маршрут до обраної локації. Важливо! Маршрут прокладається від точки, яка відображає Ваше місцезнаходження! Якщо Ви заборонили відстеження Вашого місцезнаходження - маршрут буде побудовано від центру Києва! Маршрут є оптимальним і вірним, адже система використовує не адресу, а координати локації!

Натиснувши на кнопку Інформація, Ви переходите на сторінку з повною інформацією про майданчик - адреса, координати, фото, опис, рейтинг, технічний стан і т.д.

Важливий пункт -  контакти Координаторів. Це потрібно, якщо ви не є Координатором, але хочете запропонувати свій захід або маєте претензії до роботи майданчика. Також інформація про Координаторів буде доступна на сторінках заходів, що пройшли модерацію

D
#21