Інтерактивна мапа

Як користуватися інтерактивною мапою?

При завантаженні мапи ви отримуєте запитання щодо вашої геолокації на даний момент. Якщо Ви даєте дозвіл на обробку геоданих -…

При завантаженні мапи ви отримуєте запитання щодо вашої геолокації на даний момент. Якщо Ви даєте дозвіл на обробку геоданих - на мапі з’являється мітка з Вашим місцезнаходженням. Якщо Ви забороняєте обробку - мітка з’являється у центрі Києва. Також буде відображено до 50-ти локацій Активних парків, що розташовані поруч з міткою.

Також ви можете скористатися фільтрами. Вкажіть цікавлячий Вас регіон, натискайте кнопку “Пошук” і якщо в даному регіоні вже є Активні Парки - ви побачите їх на мапі.

Ще один спосіб - ввести назву локації. Система покаже вам локації Активних Парків зі схожими назвами і Ви можете обрати з них потрібну.

Кнопка з зображенням мішені викликає меню, яке запитує дозвіл на визначення вашого місцезнаходження, якщо на початку роботи з мапою Ви це Заборонили.

Останній варіант - оберіть на мапі місто чи регіон і натисніть безпосередньо на нього. Зображення вибраної області буде збільшено і Ви можете обрати потрібну локацію.

Радіус пошуку - виберіть відстань від Вашого місцезнаходження і обирайте локацію у межах радіусу вибраної відстані.

Внизу під мапою буде відображена кількість зручних локацій, в залежності від обраного Вами методу пошуку.

Також Ви побачите назву локацій, точну адресу, відстань до неї.

При натисканні кнопки Маршрут відбувається перехід на Google Maps і прокладається зручний маршрут до обраної локації. Важливо! Маршрут прокладається від точки, яка відображає Ваше місцезнаходження! Якщо Ви заборонили відстеження Вашого місцезнаходження - маршрут буде побудовано від центру Києва! Маршрут є оптимальним і вірним, адже система використовує не адресу, а координати локації!

Натиснувши на кнопку Інформація, Ви переходите на сторінку з повною інформацією про майданчик - адреса, координати, фото, опис, рейтинг, технічний стан і т.д.

Важливий пункт -  контакти Координаторів. Це потрібно, якщо ви не є Координатором, але хочете запропонувати свій захід або маєте претензії до роботи майданчика. Також інформація про Координаторів буде доступна на сторінках заходів, що пройшли модерацію

Чи було це корисно?
1

Про інтерактивну мапу

Обирайте на мапі локацію, що вас цікавить. При переході на сторінку локації ви можете дізнатися про її точне розташування, почитати…

Обирайте на мапі локацію, що вас цікавить. При переході на сторінку локації ви можете дізнатися про її точне розташування, почитати опис майданчика та заходи, які на ньому будуть відбуватися

Чи було це корисно?
-2